Twój koszyk jest pusty
A A A

Co to jest Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni?

Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni to dedykowana akcja Sklepu PHU "Glob Net", która uprawnia Klientów do zwrotu pełnowartościowego produktu lub wymiany na inny.Gwarancja Zwrotu Towaru do 30 dni rozwija korzyści oraz udogodnienia związane z czasem odstąpienia od umowy kupna i wydłuża go z ustawowych 14 dni (Art. 27 ustawy o prawach konsumenta) do 30. W Sklepie PHU "Glob Net" szanujemy czas i pieniądze Klienta, dlatego zadbaliśmy o komfort zakupów i przygotowaliśmy dodatkową korzyść, jaką jest gwarancja zwrotu lub wymiany towaru bez konieczności podania przyczyny aż do 30 dni

Kto i kiedy może skorzystać z gwarancji zwrotu towaru do 30 dni?

Z Gwarancji Zwrotu Towaru może skorzystać każdy Klient Sklepu PHU "Glob Net" tj. może zwrócić lub wymienić towar w ciągu 30 dni od dnia zakupu, bez konieczności podania przyczyny. Warunkiem jest spełnienie warunku zwrotu pełnowartościowego towaru tj.: towaru, który nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny (także z dodatkowym gratisem, wyposażeniem) i który jest zachowany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu fabrycznym. Warunkiem udziału w akcji jest także zachowanie i okazanie dowodu zakupu (paragonu fiskalnego lub faktury VAT).

 

Jakie produkty są objęte akcją Gwarancji Zwrotu Towaru do 30 dni?

Gwarancją Zwrotu Towaru do 30 dni objęte są wszystkie pełnowartosciowe towary.

 

Jak zwrócić lub wymienić towar?

Towar możesz zwrócić lub wymienić w sklepie stacjonarnym, w którym dokonałeś zakupu. Napisz do nas a przyślemy Formularz Zwrotu 30 dni, który wystarczy wypełnić i odesłać towar.


Zwrot należności

Zwrot należności za towar nastąpi w kwocie, która widnieje na paragonie lub fakturze VAT. Jeżeli zakupiłeś w sklepie stacjonarnym PHU "Glob Net" zwrot otrzymasz w gotówce.

Jeżeli zakupu dokonałeś w sklepie internetowym PHU "Glob Net" trzymasz zwrot należności na numer bankowego jaki podasz w Formularzu zwrotu 30 dni.

Zwrot do 30 dni 0 out of 5 based on 0 ratings.